a year ago

Gra w Lotto stacjonarnie, czy przez internet?

Gra w Lotto budzi ostatnio wiele kontrowersji. Dotyczą one szczególnie gry za pośrednictwem internetu, co do której legalności nie ma jednoznacznej opinii. Wiele osób jednak decyduje się na taki sposób gry.

Kiedy stacjonarnie, a kiedy przez internet?

Gra stacjonarna to przede wszystkim większe poczucie bezpieczeństwa, że w przypadku ewentualnej wygranej pieniądze bez problemów trafią na nasze konto. W przypadku gier za pośrednictwem internetu sprawa jest bardziej kontrowersyjna. Totalizatory Sportowe nie uznają nowych partnerów i na wszelkie wątpliwości odpowiadają, że w lotto można grać jedynie w kolekturach albo na lotto.pl. Należy przyznać, że do tej pory nie było żadnych problemów z wypłatami ze strony pośredników, ale też ani razu nie padła jeszcze główna nagroda, która dotyczyłaby losu zakupionego przez internet.

Minusem gry stacjonarnej jest fakt, że należy pamiętać aby regularnie sprawdzać wyniki lotto. Wygrane lotto można bowiem odbierać w terminie sześćdziesięciu dni od zwycięskiego losowania. W przypadku, kiedy zakupujemy los stacjonarnie, musimy pamiętać, żeby go nie zgubić, a także dbać o to, żeby przez cały czas był w dobrym stanie. Od tego w jakim stanie będzie nasz los zależy, czy będziemy mogli odebrać ewentualne wygrane pieniądze. Wielu z nas zdarza się jednak pośpiesznie kupować los w kolekturze, i niedbale wkładać go do kieszeni. Często gubimy lub przez przypadek niszczymy losy. Zapominamy o sprawdzeniu wyników, przez co możemy nigdy nie dowiedzieć się, że zostaliśmy zwycięzcami. W przypadku losowań przez internet nie mamy takich problemów. Nasze losy przez cały czas są pod czujną opieką. W dowolnej chwili możemy zobaczyć ich skany, zawsze też możemy odebrać je osobiście.

Chybił trafił, czy szczęśliwe liczby

Minusem losowań za pośrednictwem internetu jest niemożność wyboru liczb na chybił trafił. Jest to możliwe jedynie podczas samodzielnego kupowania losu w kolekturze. To minus, ponieważ specjaliści twierdzą, że losowanie na chybił trafił jest bardziej unikalne.

  • 25Upvotes
  • $0.82Reward
  • 1Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments