2 years ago

Już czas by udać się do kolektury lotto

Jedni ludzie wierzą, że tylko ciężka praca prowadzi do osiągnięcia wyznaczonego celu czy sukcesu. Możliwe, jednak wszystko to jest uzależnione od poziomu, z którego się startuje. Praca na etacie jest ogranicznikiem możliwości zarobkowych, ponieważ często powierzone zadania tak absorbują czasowo, że po godzinach ludziom brakuje energii na załatwianie swoich spraw, a ich marzenia są odstawiane w kąt. Z góry też jest wyznaczona kwota do wypłaty, może i regularna, ale zazwyczaj ta sama, bo z premiami różnie bywa.

Lotto wyniki moga pomóc w życiu?Inni dostają od rodziców ogromne pieniądze na start lub pozyskują dotacje. Inni to znaczy nieliczni, gdyż zdecydowana większość nie może liczyć na wparcie rodziny z rozmaitych względów - nawet jeśli są środki finansowe, to pada system zwany wizjonerstwem. Czyli dorosłe dziecko nie da rady, rzuca się na zbyt duże ryzyko - więc pieniądze niech leżą na koncie. Przy dotacjach wymagany jest wkład własny oraz spełnienie wielu wymagań i przejście przez szereg formalności.


Sprawiedliwość losu jest jedna i nazywa się kolektura lotto. Ona nie pyta na co potrzebne są pieniądze, nie wymaga biznes planu, narad rodzinnych czy decyzyjności urzędników. Kolektura lotto nie ocenia jakim jest się człowiekiem i o jakim potencjale. Jeśli ma życzenie, to wybrańcom losu daje takie wygrane lotto, które pozwolą na realizację wszystkich marzeń. Dla przykładu kumulacja lotto to kwota niewyobrażalna, najbardziej pożądana przez grających w lotto.

Wierz w wygraną!

Archiwalne wyniki lotto dowodzą, że los nie skąpi wygranych i rozdziela je pomiędzy tych, którzy mają silną wiarę w potęgę lotto. Każdy pragnie dowiedzieć się o swojej wygranej w trakcie, kiedy odbywa się lotto transmisja na żywo (lotto wyniki dostępne na wynikilotto.net.pl). Wygrana lotto to radość niemożliwa do opisania. To otwierające się wrota do życia z opcją realizowania wszystkiego, czego dusza zapragnie. Niestety nie dla wszystkich. Los nie wyróżni tych, którzy nie odwiedzają kolektury lotto. Fortuna sprzyja tym, dla których gra w lotto jest obowiązkowym rytuałem, celebracją szansy na pieniężny dar od losu.

Źródło: https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0140197102905154

  • 0Upvotes
  • $0.00Reward
  • 0Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments