2 years ago

Keno. Wygrane, co 4 minuty.

Keno to jedna z popularniejszych gier Lotto, znana w Polsce od wielu lat. Zalet tej gry jest niemało a jedną z ważniejszych są bardzo częste losowania. Odbywają się one co 4 minuty, a więc szybko można cieszyć się z wygranej. Co ważne – wygranej o wysokości, jaką sami wybraliśmy. Czy zatem warto grać w Keno? Jak najbardziej tak.

Zasady gry są bardzo podobne do zasad gry w znane i lubiane MultiMulti. Zagrać możemy skreślając wybrane liczby na kuponie lub zdecydować się na grę na chybił trafił – w takim przypadku nasze liczby wybierze za nas komputer. Która opcja jest korzystniejsza? Nie ma odpowiedzi na to pytanie. Archiwalne wyniki Keno wskazują, że główne wygrane padają w jednej i drugiej opcji.

Ile liczb należy skreślić w Keno?

Co bardzo ważne, to grający decyduje, ile liczb skreślić. Można wybierać liczby ze zbioru 1-70 i zdecydować się na skreślenie od 1 do 10 liczb. Wybierając mniej liczb, zwiększamy swoją szanse na wygraną, wybierając więcej, zmniejszamy, aczkolwiek w przypadku wygranej zyskujemy więcej. Wysokość wygranych jest jasno określona. Na kuponie znajdziemy tabelkę, z której łatwo odczytamy, ile możemy wygrać przy skreśleniu określonej ilości liczb. Ciekawostką są wygrane dla pechowców. Jeśli zdecydujemy się na skreślenie 10 liczb i nie trafimy nawet jednej, także wygramy kilka złotych. Jeśli chcemy, możemy powtórzyć grę tymi samymi liczbami. W tym celu nie ma potrzeby skreślania liczb na kolejnym kuponie. Jeśli nasz kupon nie jest starszy niż 90 dni, możemy podać go sprzedawcy i poprosić o opcję „zagraj ponownie”. Otrzymamy aktualny kupon z tymi samymi liczbami.

Stawka Keno

Gracze w Keno, mogą łatwo zwielokrotnić swoje ewentualne wygrane, zmieniając stawkę, czyli sumę, którą chcą zapłacić za zakład. Zwiększenie stawki zwielokrotnia koszt kuponu, ale jednocześnie zwielokrotnia ewentualną wygraną. Skreślając – na przykład – 10 liczb, przy podstawowej stawce możemy wygrać 200000 zł, wybierając stawkę dziesięć, będziemy mogli wybrać aż 2000000 zł.

Ile losowań?

Losowania Keno odbywają się, co cztery minuty. Jeśli chcemy wziąć udział w większej ilości losowań, wystarczy na kuponie to zaznaczyć. Możemy zdecydować się na grę nawet w 50 kolejnych losowaniach.

Wygrane w Keno.

Wygrane o niewielkiej wysokości, możemy odebrać w każdej kolekturze Lotto. Wygrane o większej wysokości, należy odbierać w oddziałach Lotto. Co ważne, czas na odbiór wygranej jest ograniczony, nie należy więc zwlekać z odebraniem wygranej. Po upływie terminu przewidzianego na odbiór wygranej, po prostu jej nie otrzymamy. Warto tu dodać, że odbiór wygranej możliwy jest tylko po okazaniu potwierdzenia zawarcia zakładu. Wyniki Keno możemy znaleźć w Internecie, możemy też otrzymać je w kolekturze. W wielu kolekturach znajdują się monitory, na których losowania Keno transmitowane są na żywo.

Zasady Keno są jasne i bardzo przyjazne graczom. Koszt gry niewielki, szansa na trafienie wyników Keno niemałe. Warto grać w Keno i przekonać się, że w tej grze po prostu się wygrywa.

Żródło: https://www.lotto.pl/aktualnosci/teraz-zagrasz-w-keno-przez-internet,789

  • 14Upvotes
  • $0.44Reward
  • 1Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments