a year ago

System na wygrane w Lotto?!!

Gry liczbowe w zakładach totalizatora lotto są znane wszystkim ludziom w naszym kraju. Zarówno tym starszym jak i młodszym.

Lotto przyciąga starszych i młodszych

Rekordowe kumulacje przyciągają zwolenników łatwo zarobionej kasy. Jednym takich ludzi jest Arnold, maturzysta i zagorzały matematyk. Wiedzą przewyższa swoich rówieśników o co najmniej kilka lat. Swoje umiejętności postanowił wykorzystać w grach liczbowych. Na pierwszy strzał poszedł osiedlowy totalizator osiedlowy lotto. Kumulacja nie była wtedy zbyt wysoka. Kilka tysięcy złotych. Arnold popracował system, który pozwolił mu nie tyle przewidzieć co obliczyć potencjalną wygraną. Zrobił to doskonale, wyniki lotto, które odnotował jeszcze tego samego dnia były idealne z jego obliczeniami. Wygrana to 15 tysięcy złotych. Arnold jako dobry ekonomista i strateg postanowił zainwestować te pieniądze w kolejne zakłady lotto. Na kolejną kumulacje poczekał najkorzystniejszą liczbę dni i obstawił tym razem w innym totalizatorze lotto. Kumulacja wzrosła do kilkunastu tysięcy. Gry liczbowy były dla Arnolda wybawieniem z dotychczasowego życia.

Czekając na kolejne wyniki Arnold pewny siebie wyłączył telewizje i postanowił bez sprawdzani pójść następnego dnia, bez sprawdzania wyników pójść po odbiór gotówki. Chłopak miał głowę do liczb. Wygrał w lotto 230 tysięcy złotych. Jego obliczenia sprawdziły się po raz kolejny. Arnold znalazł swój sposób na życie a wygrane w lotto zapewniły mu olbrzymie pieniądze i możliwości poszerzania swojej wiedzy. Niestety lotto po pewnym czasie zorientowało się, że Arnold ma system, który zapewnia mu wygraną i nie pozwolono mu na dożywotnie granie w gry liczbowe w lotto w całej Polsce. Chłopak niezbyt się tym przejął. Wygrane jakie uzyskał przy pomocy swojej wiedzy pozwoliły mu na zebranie obrzydliwie wielkiej sumy i ustawiły go do końca życia.

Legenda o wygranej

Jak się okazuje szczęście w lotto to nie jedyna droga na wygranie w wielkich kumulacjach. Wyniki można nie tyle przewidzieć ale obliczyć. To czysta matematyka, którą lotto trzyma w tajemnicy. Więcej historii o Lotto przeczytasz na blogu: https://i-lotto.pl/

żródło: https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.2753/PIN1099-9922080404

  • 4Upvotes
  • $0.31Reward
  • 0Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments