5 years ago

Tyle wygrać!

W 2015 roku mieliśmy okazję zobaczyć wideo, które stało się popularne, na którym widzieliśmy Anthony'ego trzymającego gigantyczny czek Powerball. Podczas wywiadu wyjaśnił, w jaki sposób kupił bilet i jak mało go stracił, a on nigdy nie dowiedział się o wygranych. Prawie wyrzucił bilet, ponieważ myślał, że jackpot został odebrany gdzieś przez jakiegoś nauczyciela.

Anthony Perosi pochodzi z Staten Island w USA. Kupił kupon w drodze do pracy 14 marca, kiedy zatrzymał się w sklepie, gdzie zawsze kupował bilety na amerykańską grę Powerball. Jakiś czas później znalazł się w pubie, gdzie dowiedział się od barmana, że ​​losowanie już się odbyło, a pulę 136 milionów dolarów odebrał nauczyciel. Dlatego Anthony zapomniał o swoim bilecie - bo i tak nie wygrał głównej nagrody - więc po co zawracać sobie głowę?

Bohater naszej historii zawsze wybiera losowe liczby do loterii, a wszystkie bilety są przypięte na planszy w jego piwnicy. Sześć tygodni po opisanych wydarzeniach udał się do swojej piwnicy, ponieważ miał problemy z samochodem do rozwiązania. Mając trochę czasu, wziął kupony, by sprawdzić numery w Internecie, jednocześnie przypominając sobie, że nie dostrzegł w gazecie ani w wiadomościach, że ktoś wygrał Powerball, kiedy kupił bilet. Pierwszy sprawdzony bilet okazał się wygrać miliony dolarów.

  • 8Upvotes
  • $12.03Reward
  • 3Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments